ingilizce Çocuk Kursu
AcademiaCity sayesinde kelime dağarcığınız çok kısa bir zamanda 12.000 kelimeye ulaşacak. 


ACADEMIACITY size binlerce kelimeyi oyunlarla, görerek, duyarak öğretir. Konuşma kalıplarını ve gramer bilgilerini görsel ve basit grafiklerle kullanımınıza sunar, sesli kitaplarla sizi bambaşka dünyalara götürür, videolarla göze ve kulağa hitap eden ilginizi çekecek sahneleri izletir. Kullanım yeri ve üslubunu gösterir.

İngilizceden lezzet alır eğlenirsiniz.

DİL Eğitimini bitiren Academiacity öğrencileri Academiacity Katılım sertifikasını almaya hak kazanır.

BEGİNNER SEVİYESİ NEDİR ?

Genel İngilizcenin ilk seviyesi olan beginner (başlangıç) seviyesindeki eğitim, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. 120 ders sürecek olan bu seviyede dili öğrenecek kişinin, İngilizce’de zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır. Dili, sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır. Bu seviye, İngilizce eğitiminin başarıyla tamamlanması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seviyesindeki dil eğitiminin alanında uzman bir kadrodan alınması gerekir. 


ELEMENTARY SEVİYESİ NEDİR ?

120 ders sürecek olan bu seviyede; alfabe, beş temel zaman ve hava alanından markete, tren istasyonundan banka işlemlerine, eğitim hayatından tarihi olaylara kadar, cümle kurmaya yardımcı olacak temel konular öğretilir ve öğrenciye bol bol pratik yapma imkânı sunulur. İngilizceyi hayatında sorun olmaktan çıkartacak kişinin, çokça egzersiz yapması amaçlanır ve bu sayede öğrencinin İngilizce dil kurallarını pratiğe dökmesi sağlanır. Bir yabancı dil edinmede, yalnızca o dilin kurallarını öğrenmek yeterli olmaz. Bu nedenle bilinenin aksine, kişiye sadece dil kuralları öğretilmez; öğrencinin dinleme, konuşma, yazma alanlarında da dil becerisinin gelişimi sağlanır. Academiacity, dil kuralları öğretiminin yanı sıra öğrencinin dil becerisi gelişimini de hedefler ve bu hedef doğrultusunda gerek derslerde, gerek ders dışı faaliyetlerde, dil öğrenen kişinin bol bol pratik yapmasına olanak sağlar. 

PRE- INTERMEDIATE SEVİYESİ NEDİR ?

120 ders sürecek olan bu seviyede artık İngilizce temelinizi almış olduğunuz için dilbilgisinde daha kolay ilerleyebileceksiniz. Pre-intermediate seviyesinde, yoğun bir dilbilgisi eğitimi verilmeye devam edilir. Bu sayede dilin temel yapısını daha iyi çözmeniz sağlanır. Yabancı bir dil öğrenirken yaşanılan en büyük sorun, öğrenilen dilin, anadilimiz ile karşılaştırma yapılarak öğrenilmeye çalışılmasıdır. Pre-intermediate seviyesi, bu sorunun çözüme kavuştuğu son seviyedir. Neredeyse gündelik iletişimde tüm dil bilgisi kurallarına denk gelen alt yapı, bu seviyede karşılığını bulacaktır. İngilizcenin alt yapısını ve dil bilgisini başlangıç seviyesinde öğrenmeniz dolayısıyla Pre-intermediate seviyesinde, günlük iletişimde daha zengin ifadeler kullanmanızı sağlayan yeni kelimeleri dağarcığınıza katarız. Artan kelime dağarcığınız, genişleyen dil bilginiz ve pratikte kazandığınız ivme sayesinde artık sadece güncel olayları anlamakla kalmayacak, aynı zamanda olan biteni daha iyi sorgulayacak ve fikrinizi daha net biçimde ifade edebileceksiniz. 

INTERMEDIATE SEVİYESİ NEDİR ?

120 ders sürecek olan bu seviyede İngilizce eğitimi, duygularımızı ifade edebilmemize ve bir başkasının gözünden olayları hikâyelendirerek anlatmamıza yardımcı olur. Günlük iletişimde ihtiyaç duyulanın çok üzerindeki kelime dağarcığı ile takip edebileceğiniz gazete, makale, roman gibi akademik metinlerin alt yapısının karşılandığı bir seviyedir. Burada atılan akademik temel oldukça önemlidir. Ayrıca bu seviyede İngilizce gramer yapısı ve günlük iletişimin tüm ihtiyacı karşılanır. Günlük iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız aktif kelime dağarcığınız 400'e (Günlük Türkçe iletişimde kullanılan kelime sayısı 400-600 civarındadır.) ulaşır. Intermediate seviyesinde kelime hazineniz ise 1000-1200’e ulaşacaktır.

UPPERINTERMEDIATE SEVİYESİ NEDİR ?

120 ders sürecek olan bu seviyede eğitimin çoğu, konuşma ve dinleme becerilerinizi arttırmak için ayrılır. Türk ve yabancı eğitmenler, öğrencileri olabildiğince sistemli bir biçimde konuşma ve yazmaya yönlendirecektir. Birçok öğrenci bu seviye sonrasında TOEFL, IELTS, YDS gibi akademik sınavlara hazırlık yapmayı planlamaktadır. Yine birçok öğrenci iş ve eğitim kariyeri için gerekecek olan ileri düzey İngilizce yeterliğini bu seviyeden sonra tamamlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple öğrencinin konuşma becerisinin gelişmesi dışında, dinlediğini algılaması, yazabilmesi ve okuduğunu anlamlandırabilmesi gerekir. Bu becerilerin gelişmesi için ana derslerin dışında birçok aktivite öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. 

ADVANCED SEVİYESİ NEDİR ?

120 ders sürecek olan genel İngilizce programının bu son seviyesinde dil becerilerinizi hatasız kullanmanızı sağlamak amaçlanır. Bu seviyeye ulaşan öğrenci, dil bilgisi kurallarına tamamen hakim olduğu için bu seviyede öğrencinin diğer dil becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler verilir. Alacağınız bu eğitimde İngilizceye tamamen hakim olacaksınız. 
Bu seviyeyi tamamladığınız takdirde, konuşma ve yazmada herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu eğitim programında akademik olarak da bilginiz yeterli olacağı için TOEFL, IELTS, YDS gibi akademik programlara rahatlıkla katılabilecek ve başarı sağlayabileceksiniz. Kelime ve dil bilginiz üst seviyede olacak ve ana dili İngilizce olan biriyle rahatlıkla kendi ana diliniz gibi iletişim kurabileceksiniz. 

Kurs Takvimi


Başlangıç Tarihi : 19/01/2016   Şube : Merkez - Begınner Seviyesi

Haftalık Ders Saatleri :
Salı : 19:00-21:30
Perşembe : 19:00-21:30
Cuma : 19:00-21:30


Başlangıç Tarihi : 04/01/2016   Şube : Merkez - Elemantary Seviyesi

Haftalık Ders Saatleri :
PAZARTESİ
: 19:00- 21:30
SALI: 19:00- 21:30

ÇARŞAMBA: 19:00-21:30


Başlangıç Tarihi : 07/01/2016   Şube : Merkez - Pre-Intermediate Seviyesi

Haftalık Ders Saatleri :
Pazartesi :
19:00-21:30
Perşembe : 19:00-21:30

Cuma:19:00-21:30

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2015 © academiacity.com. Tüm haklarımız saklıdır.