İç Mimari ve Dekorasyon Kursu

Günümüzün gelişen beğeni dünyasında önem kazanan ve yaşam şartlarının getirdiği uzun saatler geçirdiğimiz iç mekanın tasarımı artık aranan bir değerdir. Tek düze olanın yerini öznelliğin almasıyla mekan düzenlemede uzmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.

İşte bu noktada Bilişim Meslek Akademisi bu mesleki ihtiyacı karşılayacak bireyler yetiştirmeyi amaçlayan ders içerikleriyle İç Mimari ve Dekorasyon Bölümü ile sizlere ve sektöre çözüm sunmaktadır. İç Mimari ve Dekorasyon Bölümü meslek edindirme amaçlı Akademik ve Tam zamanlı bir bölümdür.

İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

İç Mimari ve Dekorasyon Mesleğine yatkın ve yeteneği olduğunu düşünen fakat farklı nedenlerden dolayı bu bölüme gidemeyenlerin hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunar. Lise mezunu veya üniversite mezunu olan ancak istediği mesleği yapamayanların yanı sıra eğitiminde kendisini yetersiz bulup kendisini geliştirmek, güncellemek isteyenlerin katılabileceği bir akademik meslek edindirme programıdır. Kendinize uygun ve sevdiğiniz bir alanda iş yaparak hem mutlu hem de başarılı olarak hayatınızdaki hayallerinize kavuşma şansını yakalamak isteyenler katılmalıdır. 

İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimi ile Alakalı Seminerler / Güncel Trendler Nelerdir?

 Feng Shui
 Akustik
 Rölöve Teknikleri
 Güncel İmar Mevzuatı

İç Mimari ve Dekorasyon Bölümü Derslerinden Bazı Konu Başlıkları Nelerdir?

Temel sanat eğitimi ve formlar, insan ergonomik ölçüleri ve yapısı, form kompozisyon bilgisi uygulaması, teknik resim, perspektif, grafiksel ve artistik perspektifler, izdüşüm ve gölge teknikleri, sunuş anlatım teknikleri, kuruboya renklendirme, suluboya renklendirme teknikleri, marker boyama tekniği, tozpastel tekniği, mobilya tasarım tarihi, metaller ve uygulama alanları, ağaçlar ve özellikleri, yapıcı konstrüksiyon, kapı ve pencereler, mobilya tasarım uygulamaları, koltuk, sandalye ve tabure tasarımları, yatak, portmanto ve komidin tasarımı, merdivenler, merdiven çeşitleri ve özellikleri, masif mobilya ve tasarım uygulamaları, parabet, asma tavan, lambiri uygulamaları, şömine ve barbekü uygulamaları, mimari temel eğitimi, temeller, duvarlar, kemerler, döşemeler, ahşap, betonarme, kâgir yapı sistemleri, çatı sistemleri ve çeşitleri, iç mimari temel eğitimi, antre tasarımı ve proje uygulaması, mutfak tasarımı ve proje uygulaması, banyo tasarımı ve proje uygulaması, genç odası tasarımı ve proje uygulaması, ebeveyn odası tasarımı ve proje uygulaması, yaşam çevresi tasarımı ve proje uygulaması, maket çalışmaları…

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2015 © academiacity.com. Tüm haklarımız saklıdır.