Hakkımızda / Biz Kimiz ?

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve eğitimler  sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren ACADEMIACITY girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla kurulmuştur. insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli eğitimi ve  teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Kuruluşumuzun ana amacı ;gelişmiş endüstriyel ve bilgi çağını yaşayan bir toplumun ihtiyaç

duyduğu eğitim alanlarının tümünde kaliteli ve bilinçli eğitim vermektir. Eğitim programlarını bitirenlerin mutlaka aldıkları eğitim ve meslek doğrultusunda iş bulmalarına, iş kurmalarına,kurulu bulunan işlerini geliştirmelerine veya çalıştıkları meslekte başarılı olmalarını takip ve destek olmaktır. Kurumumuz;eğitim sürecinden sonraki aşamalarda kursu başarı ile bitiren öğrencileri ile iletişim ve diyaloğu kesmemekte seviyeli ve  sürdürülebilir bir işbirliğini devam ettirmektedir.


MİSYONUMUZ

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, Öğrenci ve katılımcı kursiyerlerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. kurumumuz; kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip eğitim anlayışıyla daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.


VİZYONUMUZ

imza atttığı kaliteli ve güvenilir eğitimlerle ismini ve  eğitim sektöründeki yerini daima sağlamlaştırarak, tüm  kamu kurum ve kuruluşları ile tüzel ve özel kişere  karşı taahhüt ettiği tüm projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yenilikçi yapısını koruyarak, eğitim sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2015 © academiacity.com. Tüm haklarımız saklıdır.